Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pomoc dla dzieła

Minął kolejny rok naszej działalności. Wciąż udaje się nam mądrze i efektywnie łączyć wiedzę z radością, poznaniem i wiarą. Ciągle możemy cieszyć się z bardzo dobrych naszych miejsc w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ,,Lepsza szkoła " z języka polskiego i matematyki. Cieszy nas również zaangażowanie uczniów w charytatywną pomoc i otwartość na drugiego człowieka. A wszystko to pięknie łączy od 14 października 2015 r. nasza patronka Błogosławiona Karolina Kózka. Jeśli te idee: Boga, nauki, wrażliwości i mądrości oraz dorastania do odpowiedzialności za naszą Ojczyznę, realizowane w jedynym w Tarnowie Zespole Szkół Katolickich są Państwu bliskie to prosimy o wsparcie i przekazanie 1% na konto Oddziału Caritas Diecezji Tarnowskiej z dopiskiem: ,,Katolicka Szkoła Tarnów".   Z góry dziękujemy za wsparcie.

 

Akcja 1% nie wymaga od Państwa żadnych wpłat. Wystarczy tylko właściwie wypełnić formularz PIT za rok 2019. W polu Numer KRS należy wpisać numer KRS: 0000211791, w polu Wnioskowana kwota kwotę 1% formularza PIT-37 (pozycje tego pola w innych PIT-ach mogą się różnić). W polu Cel szczegółowy formularza PIT-37 (pozycje tego pola w innych PIT-ach mogą się różnić), należy wpisać: Katolicka Szkoła Tarnów
Poniżej przedstawiamy wzór prawidłowo wypełnionej deklaracji:

1p2015