Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
ZSK

Przedszkole marzeń
Trwaja zapisy. Zapraszamy

W bieżącym roku szkolnym uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Gimnazjum w Tarnowie przystąpili do programu edukacyjnego Lepsza Szkoła. Program ten pomaga w weryfikowaniu wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniu do egzaminów zewnętrznych.
Lepsza Szkoła to projekt dla uczniów korzystających z podręcznika Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego. Uczniowie rozwiązują standaryzowane testy z języka polskiego i matematyki trzy razy w roku szkolnym: pierwszy test odbywa się we wrześniu, drugi w połowie grudnia, a ostatni pod koniec maja.
Nauczyciel i uczniowie po każdym teście otrzymują raport indywidualny:
•    ukazujący wyniki poszczególnych uczniów, całej klasy na tle wyników szkoły, Małopolski i Polski,
•    pokazujący, które typy zadań sprawiają uczniom trudności,
•    pozwalający nauczycielowi analizować dotychczasowe metody pracy.

 

Matematyka

Program SESJA Z PLUSEM jest elemntem projektu edukacyjnego Lepsza szkoła. To ogólnopolski program badający kompetencje matematyczne.W dniu 23.09.2014 r. nasi uczniowie napisali  pierwszy test SESJI Z PLUSEM.
Jest nam bardzo miło zakomunikować, że wynik testu matematycznego uzyskany przez uczniów Katolickiego Gimnazjum w Tarnowie jest wyższy zarówno od wyniku Małopolski jak również Polski. Potwierdzeniem są poniższe zestawienia (raporty).
Gratulujemy naszym uczniom i czekamy na jeszcze lepsze wyniki w sesji grudniowej!

 

Język polski

Uczniowie klasy IV Katolickiej Szkoły Podstawowej w ramach projektu edukacyjnego Lepsza Szkoła, organizowanego przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe napisali dwa testy z języka polskiego (test wstępny oraz test właściwy). Niezmiernie miło nam zakomunikować, że wyniki obydwu testów plasują naszą szkołę w grupie wyników najwyższych ( 9 stanin) – średni wynik uzyskany w każdym z testów jest wyższy od średniej Małopolski oraz od średniej Polski. Poniżej zestawienie raportów z testów (raport1raport2).
Gratulacje dla uczniów oraz nauczycieli. Jesteśmy w Was dumni!