ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019! Uroczystość rozpoczęła się wspólną Mszą Święta w szkolnej kaplicy, gdzie podczas Eucharystii uczniowie, nauczyciele oraz rodzice podziękowali za miesiące nauki i pracy. Następnie odbyło się wręczenie świadectw
i nagród za liczne osiągnięcia. Podziękowania złożono także na ręce rodziców.
Nie zabrakło również części artystycznej przygotowanej przez najmłodszych uczniów pod opieką p. Moniki i Magdy.
Życzymy udanych wakacji!

DZIEŃ RODZINY
W naszej szkole zapanowała atmosfera zabawy! 8 czerwca odbył się kolejny już Dzień Rodziny. Towarzyszyło nam hasło „Sześć godzin dla rodzin". Na gości czekało mnóstwo atrakcji: kawiarenka z domowymi wypiekami, mecze, przeciąganie liny, kalambury itd. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia i uświetnili nasz piknik!