6 MAJA
SZKOLNE WYBORY – PRZYGOTOWANIA DO DNIA RODZINY
Dzień Rodziny w naszej szkole to tradycja! Wspólnie przygotowujemy się do pikniku i planujemy atrakcje dla nas i naszych najbliższych. O tym, jak będzie wyglądał tegoroczny piknik zadecydowali uczniowie. Wszystkie propozycje rozrywek znalazły się na kartach do głosowania. Ósmoklasiści w sali nr 18 przygotowali punkt wyborczy, w którym uczniowie oddając głosy zadecydowali jak będzie zorganizowany Dzień Rodziny.

Wyniki głosowania:
Uczniowie zadecydowali, że piknik odbędzie się pod hasłem „Sześć godzin dla rodzin". Wyłoniono dyscypliny, w których swoje siły sprawdzą uczniowie, rodzice i nauczyciele. Największą ilość głosów w dziedzinie sportowej „Coś dla ciała" wygrały odpowiednio: bieg z przeszkodami, przeciąganie liny, mecz piłki nożnej (uczniowie kontra nauczyciele) oraz bieg z jajkiem.
W kategorii „Coś dla umysłu" największą liczbę głosów otrzymało wyławianie jabłek, kalambury, autoportret rodzica i „Mam talent".
Teraz wspólnie będziemy pracować nad organizacją naszego pikniku rodzinnego. Efekty tej pracy będziecie mogli Państwo zobaczyć 8 czerwca 2019 r. od godz. 9:00 do 15:00.

10 MAJA
UROCZYSTA MSZA PIERWSZOKOMUNIJNA
W szkolnej kaplicy wspólnie modliliśmy się za naszych trzecioklasistów, którzy po raz pierwszy przyjęli Pana Jezusa do swoich serc.

14-17 MAJA
W POSZUKIWANIU POLSKICH KORZENI
Najstarsi uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do Lwowa pod opieką p. Małgosi
i Agnieszki! Podążając szlakiem Polaków na wschodzie odwiedzili Cmentarz Łyczakowski, Pałac Lubomirskich i Arsenał Królewski, Operę i Uniwersytet Lwowski, Katedrę Łacińską oraz Sobór św. Jura. Obfitująca w ciekawostki i wzruszające momenty podróż trwała cztery niezapomniane dni.