KWIECIEŃ

Czwarto i piątoklasiści ruszyli do Ochotnicy Dolnej w poszukiwaniu wiosny. Wędrówka zajęła aż trzy dni! Dla pięknych, górskich widoków warto było maszerować. Uśmiechy nie schodziły z twarzy!

Dzień Rodziny w naszej szkole zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczynamy przygotowania!

Zdrowe odżywianie? Podejmuję wyzwanie!". Pod takim tytułem przygotowujemy konkurs dla tarnowskich przedszkolaków. Szczegóły tutaj.

Zajęcia sportowe, wyjście do latarni kupieckiej, wieża widokowa i zabawy przy muzyce – trzy dni atrakcji! Wycieczka do Jodłówki Tuchowskiej była niezapomniana! Uczniowie klas I-III wrócili szczęśliwi i pełni wrażeń!

W okresie oczekiwań na Święta Wielkiej Nocy to nasi uczniowie przygotowywali rozważania Drogi Krzyżowej. Zapraszamy do obejrzenia kilku kadrów ze spotkań w szkolnej kaplicy.

O tym, że chemia jest ciekawa przekonujemy się podczas szkolnych zajęć eksperymentalnych. Tym razem jednak mieliśmy okazję obserwować doświadczenia chemiczne w prawdziwym laboratorium. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z chemikami PWSZ w Tarnowie

Kto tym razem zdobędzie największą liczbę punktów w quizie historycznym?

Wiemy, że pomoc ma moc! Dlatego w naszej szkole odbyły się badania honorowych dawców szpiku.

Warsztaty udzielania pierwszej pomocy w naszej szkole.

Nasi uczniowie odwiedzili mobilną wystawę Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon poświęconej powietrzu. To było bardzo inspirujące przedpołudnie!

Pamiętamy o Żołnierzach Wyklętych.

Na przekór zimie – zajęcia w kolorowej odsłonie!

LUTY

Mali naukowcy w klasie IV odkryli w sobie duszę artysty.

W rodzinnym gronie czas mija lepiej!

Przygotowaliśmy wyjątkowy prezent dla naszych Babć i Dziadków – Jasełka!

Praca wre! Pieczemy i ozdabiamy pierniczki dla naszych bliskich!

Odwiedził nas wyjątkowy gość! Mieszkająca w Chinach Jennifer. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!