Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
ZSK

Trwaja zapisy. Zapraszamy

Nasza uczennica zajęła II miejsce w kategorii szkół podstawowych w trzeciej edycji konkursu recytatorskiego "Wierni Bogu i Ojczyźnie". Konkurs odbył się 30 października w SP nr 1 w Tarnowie. Zosia zaprezentowała fragmenty utworu K. I. Gałczyńskiego "Pieśń o fladze" oraz fragmenty przemówienia św. Jana Pawła II do Przewodniczek i Skautów Europy z dn. 3 sierpnia 1994 roku.
Poziom artystyczny i stopień przygotowania uczestników był bardzo wysoki, dlatego niezmiernie cieszymy się sukcesem piątoklasistki z Warzywnej 3 i serdecznie gratulujemy!