Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
ZSK

Trwaja zapisy. Zapraszamy

Św. Krzysztof, św. Jadwiga, św. Florian, św. Antoni, św. Franciszek, św. Maksymilian ...
Św. Piotr, św. Jerzy, św. Natalia i św. Michał przybyli w nasze gościnne progi. Wiemy, kto jest patronem kierowców, kto strażaków, a kto ofiarował swoje życie za życie drugiego człowieka. Wiemy, atrybutem którego świętego jest klucz, a kto miał dar rozumienia mowy zwierząt... Ćwiczyliśmy naszą koordynacje ruchową w tańcach-połamańcach no i wreszcie mogliśmy sprawdzić naszą wiedzę biblijną w turnieju klasowym. Trzyosobowe drużyny losowały pytania i odpowiadały. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody – widzowie również . To był wspaniały dzień!