Święto Komisji Edukacji Narodowej, a dla nas to po prostu czas spędzony w gronie osób, którym na sercu leży dobro naszych uczniów. Najpierw wzięliśmy udział w Mszy św. przed którą nowi uczniowie złożyli ślubowanie, gratulowaliśmy wyróżnionym nauczycielom, których osobowość i postawa sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa! Potem obejrzeliśmy przedstawienie - niespodziankę przygotowane przez jedną z mam naszych uczniów - w tajemnicy przed nauczycielami! Ucztą dla oczu był wspaniały występ w wykonaniu tancerzy – Magdy i Wojtka. Były też ręcznie wykonane kwiaty. Było cudownie!