Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
ZSK

Trwaja zapisy. Zapraszamy
Warzywna 3 – zdrowy adres w Tarnowie!
Wychowanie i mądrość

Wczoraj, 13 września 2017 r. odbyła się w naszej szkole przy Warzywnej 3 uroczysta inauguracja VII Tygodnia Wychowania, którego tegoroczna edycja poświęcona jest Maryi, wychowawczyni pokoleń. Msza św. w kaplicy szkolnej została odprawiona  pod przewodnictwem ks. prof. Michała Drożdża z UPJPII w Krakowie.

Następnie goście podążali szlakiem Maryi i zwiedzali wystawy o tematyce maryjnej – galerię prac uczniowskich, ikony, obrazy, figurki pochodzące ze zbiorów prywatnych nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły, prace plastyczne pochodzące ze zbiorów ARABESKA Centrum Plastyczno-Hobbystyczne Elżbieta Czas oraz ikony autorstwa tarnowskiej malarki Marty Odbierzychleb. Kolejnym punktem wieczoru był wykład ks. dr Czesława Noworolnik z Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie UPJPII w Krakowie. Ogłoszony został Konkurs Maryjny (konkurs plastyczny i literacki) dla przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych dekanatów Tarnowa, którego organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców i Katolicka Szkoła Podstawowa, Tarnów, ul Warzywna 3. Szczegóły konkursu: terminy i regulaminy znajdują się na stronie internetowej szkoły www.zsk.tarnow.edu.pl
Dziękujemy naszym Przyjaciołom, którzy zjawili się tego dnia w gościnnych progach szkoły.