Zbiórka najpotrzebniejszych środków do pielęgnacji dzieci

Już po raz trzeci wyruszy grupa wolontariuszy Stowarzyszenia „Kropla" i uczniów Zespołu Szkół Ogrodniczo-Ekonomicznych w Tarnowie zrzeszonych w stowarzyszeniu Empatia do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Podobnie jak w grudniu 2016 r. do Wrocławia zawieziemy środki czystości dla małych pacjentów oddziału transplantacyjnego. Dlatego też zwracamy się z prośbą o zbiórkę najpotrzebniejszych środków do pielęgnacji dzieci: chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżające, szampony, pieluchy, mydła w płynie, ręczniki jednorazowe, maść linomag, papier toaletowy miękki.

Wszystko to będziemy zbierać w dniach 29-30 maja 2017 r. w centrum wolontariatu stowarzyszenia „Kropla", które znajduje się w budynku Zespołu Szkół Katolickich im. bł. K. Kózki w Tarnowie ul. Warzywna 3 w godz. 8.00-15.00.

Serdecznie liczymy na Państwa wsparcie.