Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
ZSK

Przedszkole marzeń
Trwaja zapisy. Zapraszamy

W dniu 21 marca 2017 r. odbyła się w budynku Zespołu Szkół Katolickich w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3 w Tarnowie XV Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla
"Wszystko budzi się do życia". Na badania zgłosiły się 94 osoby i zarejestrowały jako honorowi dawcy szpiku do Polskiego Rejestru PL-3. Akcja Kropli była organizowana we współpracy z Ośrodkiem Dawców Szpiku Medigen z Warszawy oraz Fundacją Przeciwko Leukemii również z Warszawy. Na apel Stowarzyszenia Kropla odpowiedzieli uczniowie z II LO, III LO, IV LO, XVI LO, z Zespołu Szkół Ogrodniczych, z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, z Zespołu Szkół Plastycznych, z Zespołu Szkół Budowlanych, z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych oraz klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. W sprawnym przebiegu akcji pomagały sympatyczne wolontariuszki z Zespołu Szkół Ogrodniczych. Młodzi - jesteście niesamowici!