Nasza Szkoła po raz drugi bierze udział w programie Insta.Ling. Przypominamy że Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają słówka w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a zadanie Insta.Ling polega na dbaniu o to, by powtórki słówek były dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.

Poniżej odsyłacz do strony programu:

insta